Дякую продавцю цього магазину, за швидку відправку товару по адекватній ціні. Бажаю гарних продаж і вдячних клієнтів...Мирного неба над головою
Андрій М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Стёклышко хорошое хорошо затемняет теперь буду постоянно у вас покупать стёклышки
Роман В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарний шуруповерт,зручний,легкий,попробую в роботі, розкажу! Дякую продавцю!
Анна Ф.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла світильник ведмедик написано що світиться 5 кольорами але світиться тільки одним жовтим,написано що батарейки можна вставляти але їх взагалі немає куди вставляти. Замовляла ще гребінці вони нормальні,але той що силіконовий не дуже.
Александр Р.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Нете підключення.
Жвдаадащ В.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
приємний матеріал, резинки трохи жмуть. Відправили на слідуючий день.
Карина П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хороший продавец.
Евгения С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла электрочайник і машинку для видалення катишків.Чайник причудовий за таку ціну,а машинка геть не те.Вистачило на дитячі шкарпетки і пів кофти,потім не стриже(вона не коштує навіть тих грошей).А в цілому задовільно.Дякую.
Гарний електрочайник,швидко відправили,гарно упакували.Однозначно рекомендую.Дякую💕
Дякую продавцю цього магазину, за швидку відправку товару по адекватній ціні. Бажаю гарних продаж і вдячних клієнтів...Мирного неба над головою
Стёклышко хорошое хорошо затемняет теперь буду постоянно у вас покупать стёклышки
Гарний шуруповерт,зручний,легкий,попробую в роботі, розкажу! Дякую продавцю!
Замовляла світильник ведмедик написано що світиться 5 кольорами але світиться тільки одним жовтим,написано що батарейки можна вставляти але їх взагалі немає куди вставляти. Замовляла ще гребінці вони нормальні,але той що силіконовий не дуже.
Нете підключення.
приємний матеріал, резинки трохи жмуть. Відправили на слідуючий день.
Хороший продавец.
Замовляла электрочайник і машинку для видалення катишків.Чайник причудовий за таку ціну,а машинка геть не те.Вистачило на дитячі шкарпетки і пів кофти,потім не стриже(вона не коштує навіть тих грошей).А в цілому задовільно.Дякую.