Продавец, зателефонувала і нагадала ,що товар уже очукіє на пошті. Щодо іграшок( це не вина продавця, коробки з іграшками були запаковані) у феї були не справність дві лопасті( це претензія саме до виробника),літаючи шар після зарядки 24 часа ( на відміну опису 30 хвилин майже взлетів). До продавця претензій нема,до виробника... але ми розуміємо, яка ціна така і якість.
Продавец, зателефонувала і нагадала ,що товар уже очукіє на пошті.
Щодо іграшок( це не вина продавця, коробки з іграшками були запаковані) у феї були не справність дві лопасті( це претензія саме до виробника),літаючи шар після зарядки 24 часа ( на відміну опису 30 хвилин майже взлетів). До продавця претензій нема,до виробника... але ми розуміємо, яка ціна така і якість.
Те що треба. Дякую!
отлично.